Akıllı Güvenlik Sistemleri

Yüzlerce kameradan oluşan güvenlik sistemleri, kontrol edilmesi zor, depolama ve bakım maliyetleri yüksek, tehditleri engellemeden çok teşhis üzerine yoğunlaşmış sistemlerdir. Gelişen görüntü işleme ve yapay zeka teknolojilieri, güvenlik kameralarının insan operatörlere yardımcı olma amacı ile, akıllı yazılımlar tarafından da izlenmesine olanak sağlamıştır. Her ölçekte CCTV projesinde, altyapıdan (analog veya IP) bağımsız olarak çalışabilen, Kade - Akıllı Güvenlik Sistemleri bir video analitik sisteminden beklenen her özelliği başarı ile gerçekleştiriyor.


Akıllı Güvenlik Sistemi Modülleri:


İzinsiz Giriş Tespit Yazılımı: Standard güvenlik kameralarından gelen görüntüleri analiz edip, bir tesis içerisine yapılan izinsiz girişleri otomatik olarak tespit eder, yetkili kişileri uyarır. Detaylı özellikler için lütfen tıklayınız.


Otoyollar İçin Olay Algılama Yazılımı: Otoyollarda her türlü olay algılama özelliğini içeren yazılım paketidir. Detaylı özellikler için lütfen tıklayınız.


Termal Kalkan: Termal kameralardan tehditleri otomatik tespit etmek için özel olarak geliştirilmiştir. Detaylı özellikler için lütfen tıklayınız.