Perakende Sektörü

Kade perakende sektörüne yönelik çok çeşitli ürün ve hizmetler sunmaktadır. Perakende sektöründeki en temel başarı unsuru insan trafiği yaratmaktır ve bu insan trafiğinin doğru bir şekilde ölçümlenmesi ve sonuçların operasyonlara uygulanması, kârlılık ve verimlilik arttırıcı en büyük unsurdur.

Uygun satın alma ve kiralama opsiyonları ile:

 V-Count Kişi Sayım Sistemi, ile giriş kapılarında, yürüyen merdivenlerde, koridorlarda ve mağazalarda insan trafiğini %95 doğruluk oranı ile ölçümleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için V-Count Kişi Sayım Sistemi Sayfası’na gidiniz.

V-ALPR Plaka Tanıma Sistemi, ile AVM’ye giriş ve çıkış yapan araçların plakalarını kayıt altına alıp, müşterilerin AVM içerisinde geçirdiği zamanı ölçümleyebilirsiniz. Bu sayede müşteri sadakatini, AVM içi aktivitelerin ziyaretçilerin kalış süresine etkisini doğrudan gözlemleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için V-ALPR Plaka Tanıma Sistemi sayfasına gidiniz.

IP-CCTV sistemi ile, her bütçeye uygun, en yüksek teknolojili çözümleri sunuyoruz. Müşteri ihtiyacına ve bütçesine yönelik uygun marka ve modelde kameraların seçilmesi, network altyapsının kurulması, kameraların montajı, devreye alınması, video yönetim sistemi ve komuta kontrol odası kurulumları dahil olmak üzere butik mağazalardan binlerce metrekarelik AVM’lere kadar her ölçeğe yönelik A’dan Z’ye anahtar teslim Kapalı Devre Güvenlik Sistemi projeleri hakkında detaylı bilgi için IP-CCTV Sistemleri sayfasına gidiniz.