Savunma Sektörü

Kade savunma sanayine yönelik proje ve ürünlerle sektöre hizmet vermektedir. Siz de görüntü işleme/analiz içeren savunma sanayi projelerinizde, Kade’den proje bazlı destek alabilir, sistemlerinizi en yeni ve yüksek teknolojili görüntü işleme modülleri ile destekleyebilirsiniz.

Tamamlanan projeler:
Rasadi Metodu ile Meteoroloji Balonu Takibi: ODTÜ Teknokent’te Ar-Ge firması olan Ay Yazılım için geliştirilen proje hakkında detaylar için lütfen TIKLAYINIZ.


Kade ayrıca savunma sanayine, termal kamera görüntü analiz sistemi olan Termal Kalkan’ı da sunmaktadır. Her türlü termal kamera ile uyumlu olan sistem, kameradan gelen görüntüleri analiz ederek, görüntü içerisinde tehdit oluşturabilecek araçları, insan ve insan gruplarını otomatik olarak tespit edip yetkilileri uyarır. Görüntü üzerindeki her tehditi mutlaka bulan sistem, kullanıcının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir.
Termal Kalkan ile, sınır güvenliği, petrol boru hattı güvenliği, stratejik öneme sahip arazi ve bina güvenliği sağlanabilir. Termal Kalkan hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.