Biz

Kade Bilişim Teknolojileri, görüntü işleme ve video analiz konusunda; askeri, kamu ve özel sektöre güvenlik, veri toplama, süreç ve sistem iyileştirme amaçlarıyla ürün ve projeler üreten sektördeki lider yazılım Ar-Ge firmasıdır. Toplam 7 ülkede çalışan yüzlerce kanal yazılımı, her sene artan ürün çeşitliliği, Ar-Ge bütçesi ve müşteri sayısı ile Kade, Türkiye'nin en hızlı büyüyen yazılım şirketlerinden biridir.

Sektördeki 6 yıllık tecrübe ile, müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek, müşteriye özel benzersiz çözümler sunan Kade, ürün ve projelerinde global pazardaki en yüksek teknoloji seviyesini sunmaktadır. KOSGEB ve TÜBİTAK tarafından Ar-Ge çalışmaları için desteklenen firmamız, inovatif vizyonundan vazgeçmeden, teknoloji ihracatı hedefiyle, sürekli gelişen Ar-Ge ekibi ve bilgi birikimi ile pazardaki lider ve öncü konumunu korumayı amaçlamaktadır.

Proje danışmanlığından, anahtar teslim yazılım-donanım uygulamalarına kadar çok geniş bir yelpazede hizmet veren uzman mühendis ekibimiz, 7/24 çalışan teknik destek ekibimiz, alanında uzman danışmanlarımız ile, çözüm ortaklarımız ve müşterilerimiz ihtiyaçlarına en kısa sürede, en yüksek teknolojiye sahip, en uygun fiyatlı çözümler sunarak global pazardaki kilit oyunculardan biri olmak amacı ile ÇOK ÇALIŞIYORUZ.